Harmonogram konkursów i zawodów klasy 4-6 szkoła podstawowa

Lp.

Tytuł konkursu

Klasy

Termin

realizacji

Nauczyciel odpowiedzialny

  1.  

Mini piłka nożna

IV-VI

wrzesień

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Turniej Leśny

IV-VI

październik- czerwiec

Beata Mazur

  1.  

zDolny Ślązaczek

 V-VI

październik

Grażyna Pitura   Waldemar Pełka

  1.  

Mistrz Ortografii

III-VI

październik- listopad

Grażyna Pitura  

  1.  

Barwy Jesieni

świetlica IV-VI

październik- listopad

Paulina Bocheńska Małgorzata Sobolewska

  1.  

Olimpiada z przyrody ,,Olimpus”

IV-VI

październik

Beata Mazur

  1.  

Unihokej

V-VI

październik

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Alfik Matematyczny

III-VI

listopad

Małgorzata Zioła

  1.  

Alfik Humanistyczny

II-VI

grudzień

Grażyna Pitura

  1.  

Bożonarodzeniowa ozdoba

świetlica       IV-VI

grudzień

       Paulina Bocheńska      Małgorzata Sobolewska

  1.  

Gminne Mecze Matematyczne

IV-VI

grudzień -czerwiec

Małgorzata Zioła

  1.  

Szkolny konkurs na bajkę terapeutyczną

IV-VI SP  I-III G

styczeń

Paulina Bocheńska

  1.  

Szkolny konkurs logopedyczny

 IV-VI

marzec - maj

Paulina Bocheńska

  1.  

Mini piłka ręczna

V-VI

grudzień-styczeń

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Tenis stołowy

V-VI

styczeń

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Szachy drużynowe

V-VI

styczeń

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Mini piłka siatkowa

IV-VI

marzec-kwiecień

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Pisanka Wielkanocna

świetlica    IV-VI

marzec

Paulina Bocheńska Małgorzata Sobolewska

  1.  

Wehikuł czasu

VI

 kwiecień

Sylwia Papież

  1.  

Kangur Matematyczny

I-VI

marzec

Małgorzata Zioła

  1.  

Ekotest

IV-VI

maj

Beata Mazur

  1.  

Czwórbój L.A.

VI

kwiecień

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Trójbój

I-IV

maj

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Powiatowy Konkurs Matematyczno - Ekologiczny w Węglińcu

V

kwiecień

Małgorzata Zioła

  1.  

Igrzyska L.A.

V-VI

maj

Zdzisław Matuszewski

  1.  

Powiatowy Konkurs Matematyczny  w Pieńsku

IV

maj

Małgorzata Zioła

  1.  

Powiatowy Konkurs Matematyczny  w Bogatyni

VI

maj

Małgorzata Zioła

  1.  

Gminny Konkurs Języków Obcych w Węglińcu

VI

maj

 Waldemar Pełka     Laura Matuszyk

  1.  

Konkursy plastyczne

IV-VI

wg zapotrzebowania

Sylwia Papież