Harmonogram konkursów i zawodów klasy 1-3 gimnazjum

NAZWA KONKURSU

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

„zDolny Ślązak Gimnazjalista”

A. Kowalska, R. Grzelakowski, E. Grzelakowska, W. Pełka,

M. Jurczak, M. Cichocki, U. Zel,

Powiatowy Konkurs j. niemieckiego

W. Pełka

Liga Naukowa

A. Kowalska, E. Grzelakowska

„Historia Armii Krajowej”

U. Zel

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny i Historyczny „Galileo”

Ogólnopolska Olimpiada z Wos - u

Powiatowy Konkurs „Orlęta Lwowskie”

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Olimpiada geograficzna dla uczniów dolnośląskich gimnazjów

Szkolny Konkurs Recytatorski

E. Grzelakowska

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Powiatowy Konkurs „Orlęta Lwowskie”

Stypendiada Polonistyczna

Szkolny Konkurs „SUDOKU”

A. Kowalska

Szkolny Konkurs „Mistrz Matematycznych Krzyżówek i Łamigłówek”

Stypendiada Matematyczna

III Powiatowy Turniej Matematyczny

Powiatowy Konkurs „Maraton Matematyczny”

Świetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny „Barwy Jesieni”

M. Sobolewska

Świetlicowy Konkurs Bozonarodzeniowy

Świetlicowy Konkurs „Wielkanocna Pisanka”

„Ziemia i Pieśń” w Szprotawie

K. Zieliński

„Rozśpiewane Nutki” w Chojnowie

„Ekopiosenka” w Legnicy

Multitest Chemiczny lub inny konkurs chemiczny

M. Jurczak

Uczę się bezpiecznie żyć

Konkurs Informatyczny

M. Pichórz

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej o Św. Faustynie Kowalskiej

J. Sochacki

Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV

R. Grzelakowski

Szkolny Wielobój Lekkoatletyczny

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Gminna Piłka Nożna „Piłkarskie Piątki”

Szkolny i Gminny Turniej Piłki Ręcznej

Lekkoatletyczny Puchar Humberta

Powiatowe Mistrzostwa LA - Gimnazjada

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

Szkolny i Powiatowy Turniej Piłki Plażowej

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

M. Jurczak

Szkolny i Powiatowy Turniej Piłki Plażowej

Powiatowe Mistrzostwa LA – Gimnazjada

Szkolna Liga LA – zawody powiatowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Szkolne Zawody LA – Mini 4 - bój

503 Service Temporarily Unavailable

503 Service Temporarily Unavailable


nginx